Teknik Denizcilik Site Organizasyonu Duyurusu

Teknik Denizcilik, gelişen ve değişen deniz, makine ve yardımcı makineler teknolojilerini takip etmek, Türk denizcilik örf ve adetlerini tanıtmak, birlik ve beraberlik güdüsüyle bilgiyi uygulamaya dönüştürmek için çalışmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Biz Kimiz? sayfasını okumanızı rica ederiz.

Tüm bu sebeplerden ötürü oluşturduğumuz web sitemizin daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermesi için bir organizasyon yapısı oluşturmaya karar verdik.

Organizasyon yapımızı ilerleyen günlerde ayrıntılı olarak duyuracağız, bundan önce ailemizin içerisinde görev almak isteyen, emeğini ve bilgisini aktarmak isteyen, araştırma kabiliyeti muntazam arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Sitemizin işleyişini güvenli ve stabil hale getirmek için bir kaç pozisyonda çalışma arkadaşları aramaktayız, bunlar şöyle:

  • Yazar / Çevirmen: Sitemizde yazılı teknik, haber, görsel paylaşımını yapmak üzere, özgün veya çeviri olmak üzere kaynaklardan derlenmiş bilgileri sitemize uygun formatta aktarmayı sağlayacak kişi(ler).
  • Forum Yöneticisi: Halihazırda var olan forumumuzu düzenleyip, geliştirecek, konu başlıkları açacak, tartışma düzenini sağlayacak kişi(ler).
  • Teknik Yönetici: Sitemizin altyapısını düzenleyecek, gelişmelere göre ayak uyduracak teknolojiyi takip etmesini sağlayacak, karar verilmiş yeni bölümlerin, sayfaların, projelerin oluşturulması ve altyapısının hazırlanmasından bizatihi sorumlu olacak kişi.

İş bu mevkilerden Yazar / Çevirmen kategorisi için haftada 1 adet içerik ekleme zorunluluğu, Forum Yöneticisi için haftada 5 başlık oluşturma zorunluluğu bulunmaktadır. Teknik Yönetici olarak başvuran adayların en azından WordPress hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Organizasyonda yer alacak arkadaşlarımız Teknik Denizcilik’in etkinlik ve ürünlerinden öncelik/indirim, kariyer ağından faydalanma gibi avantajları olacaktır. İlerleyen dönemlerde bu promosyonlar artırılıp geliştirilecektir.

Bu mevkilerden size uygun olanı belirledikten sonra İletişim sayfasından kendiniz hakkında ayrıntılı bilgilerinizi, üye adınızı, ne yapmak istediğinizi, nasıl yapmak istediğinizi ayrıca gereken şartları yerine getirip getiremeyeceğinizi ifade edecek şekilde başvurmanızı istiyoruz. Daha sonra bize gönderdiğiniz bilgileriniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.

Bir cevap yazın